poniedziałek, 27 lipca 2015

BEGINNING


 Od początku. Założyłam bloga. Wiele osób pewnie powie "Po co? Dlaczego? Przecież jest mnóstwo blogów w sieci, które można czytać i przeglądać." Faktycznie! Jest cała masa blogów, niektóre lepsze od drugich i właśnie to było moją motywacją! 
Tyle blogów, a okazuje się, że nie ma nic ciekawego do czytania. Smutne, lecz prawdziwe. Ile razy wchodzicie na przypadkowego bloga i po przeczytaniu pierwszego postu myślicie "Świetny post! Ten blog zostanie chyba moim ulubionym!" Lecz po przeczytaniu następnych kilku postów z danego bloga okazuje się, że jest... niewarty naszej uwagi, że reszta postów tego autora w ogóle nie przypadła nam do gustu... W dodatku posty na tym blogu są publikowane za rzadko, a autor bloga jest blondynką*. Tak, często tak jest. Przynajmniej ja tak mam. Zawsze pierwsze wrażenie jest najważniejsze! I trzeba starać się utrzymać te wrażenie jak najdłużej, a potem stopniowo podnosić poprzeczkę! tak, aby wszyscy byli szczęśliwi.


Myślę, że jakość blogów w ostatnim czasie mocno spadła. Wchodząc na któryś z kolei blog widzimy trzy zdania i cztery zdjęcia, ot cały post. Ja chcę czegoś więcej! Chcę czytać ciekawe i interesujące posty, niekiedy zapadające w pamięci i dające do myślenia! Dlatego właśnie założyłam tego bloga.

* Oczywiście nic nie mam do blondynek, co więcej poniekąd sama nią jestem.


6 komentarzy:

 1. Witaj :)

  w takim razie czekamy na wpisy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć :)
   Niedługo się ukażą :D

   Usuń
 2. Czekam na więcej wpisów ! :)

  mashihimenagase.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. chyba chodziło o picisk:p że pojechałaś po "bandzie" wiele z tym masz racji:)U nas na szczypta soli nowa notka:)

  OdpowiedzUsuń

Cześć! Miło, że jesteś!